Restaurace pro každou příležitost

Spojení toho nejlepšího, co vytváříme do jednoho nezapomenutelného kulinářského zážitku.

Celodenní zážitek

Podáváme jídlo, které nejen zasytí, ale také dodá pocit spokojenosti díky jeho kvalitě, vyváženosti a vizuální přitažlivosti. Tato hlavní idea nás motivuje ve všem, co děláme. Na váš stůl přineseme chod, který vás potěší a zanechá vás spokojené dlouho po jídle. Jistě zjistíte, že tento zážitek budete chtít zažít znovu a znovu.

Snídaně

Každý den 7:00 - 11:00

Snídaně je základ dne, proto je pro nás snídaňové menu jednou z priorit. Pokrmy které znáte, ve variatách které neznáte, plné živin a čerstvých surovin. Čerstvé suroviny nejen na talíři, ale i ve skleničce. Domácí limonády, fresh a další nápoje, které jsou ideálním startem vašeho dne.

 

Snídaňové menu

Obědy

Každý všední den 11:00 - 14:30

V Café Kitchen najdete přesně to, co hledáte – nejen kvalitní pokrmy, ale hlavně obědové menu, které je každý týden jiné a unikátní. U nás si vybere každý. Krokem do naší restaurace vstoupíte do světa, kde se spojuje tradiční s moderním. Přijďte do Café Kitchen a nechte se okouzlit naším menu.

 

OBĚDOVÉ MENU

Stálé menu

Po - Pá 14:30 - 20:30 | So - Ne 11:00-23:00

Hledáte dokonalou harmonii, která obohatí jak váš jídelníček, tak i každodenní zážitky? Naše stálé menu je připraveno vám toto přání splnit. Ať už máte rádi italskou klasiku, toužíte po dobrodružství s piadinou, nebo preferujete steaky, máme toho pro vás mnohem více. Přijďte a objevte, co všechno vám můžeme nabídnout.

 

STÁLÁ NABÍDKA

Naše polední menu

ZOBRAZIT

Rezervujte si zážitek na telefonním čísle:

+420 601 208 208